Jak Zwykła Osoba, Nawet Która Nie Zetknęła Się Wcześniej z Prawem Przyciągania Może Zamienić Swoje Sny w Rzeczywistość Odkrywając i Wykorzystując Tylko Jeden – Prosty i Niesamowity, Ale Nieznany Koncept i Przyciągnąć To, Czego Pragnie, a Nawet Więcej?

Przyłącz się do ELITY
Raport: Problem z zastosowaniem Prawa Przyciągania rozwiązany na dobre!
Koniec z wymówkami: „Dla mnie Prawo Przyciągania nie działa!”

Książka odkrywająca nowe horyzonty w wykorzystaniu Prawa Przyciągania ...

Poznaj TERAZ drogę na skróty, do przyciągnięcia życia, o jakim marzysz...Pamiętam, kiedy jakieś 2 lata temu siedziałem w pokoju na swoim łóżku i przyszła do mnie myśl, która przeszyła mój umysł. Marzyło mi się napisanie niezwykłej książki, która będzie ponadczasowa. Wtedy nie potraktowałem tego na poważnie i to pragnienie pozostało jedynie moim marzeniem… Po czym całkowicie o tym zapomniałem.

Dzisiaj, kiedy piszę te słowa właśnie sobie to uświadomiłem. Niezwykłe jest to w jaki sposób działa Prawo Przyciągania.

Właśnie masz przed oczami tę książkę!


Drogi przyjacielu,

W ciągu ostatnich 4 lat interesowałem się i badałem zjawisko Prawa Przyciągania z praktycznego punktu widzenia. Próbowałem wielu rozmaitych technik, które miały na celu pomóc kontrolować, a tym samym kreować rzeczywistość jakiej chciałem. Były takie, które sie sprawdziły i takie, które nie działały, takie, które wymagały sporo wysiłku i takie, które wykonywałem z lekkością. Jednak one wszystkie nie mają dla mnie teraz większego znaczenia wobec konceptu, który odkryłem i który sprawdził się najlepiej. Dlatego wszelkie zabawki umysłu odłożyłem w kąt!


Dlaczego przestałem się motywować do robienia czegokolwiek, a mam większą motywację niż kiedy poświęcałem na to całe godziny?

Dlaczego potrafię robić nowe rzeczy bez konieczności wychodzenia ze strefy komfortu?

Dlaczego przestałem używać umysłowych zabawek kreowania rzeczywistości?

Dlaczego zrezygnowałem ze sztucznego wyznaczania celów i rozwoju, który mnie tylko powierzchownie rozwijał?

…zrozumiałem, że wszystko powinno odbywać się naturalnie

Zrozumiałem coś i…
…ty też powinieneś


Prawdziwy rozwój człowieka musi zaczynać się od poznania i zrozumienia Prawa Przyciągania.

Po wielu miesiącach pracy i długim oczekiwaniu wielu osób ujrzy światło książka odkrywające nowe horyzonty w wykorzystaniu metafizycznego Prawa Przyciągania

Dowiesz się z niej czym jest Prawo Przyciągania, jednak ona nie opowiada tylko o jego działaniu (tłumaczę to tylko w pierwszym rozdziale książki)

Nie znajdziesz w niej zaleceń wizualizacji, afirmacji ani programowania podświadomości. Koncept tej książki wykracza poza takie praktyki.

Dzięki niej będziesz wiedział w jaki sposób wykorzystać Prawo Przyciągania w jeden najprostszy sposób, ale wchodząc na Wyższy Poziom.

Przyciąganie z tego Poziomu, przynosi fenomenalne rezultaty.

Cieszę i jestem niesamowicie podbudowany, że wreszcie mogę podzielić się tym wielkim odkryciem.

Poznaj i Odkryj Zaginiony Sekret Prawa Przyciągania, Którego Nie Zna Większość Ludzi Próbujących Świadomie Wykorzystać Prawo Przyciągania, Wejdź Na Wyższy Poziom i Przyciągnij To, Czego Pragniesz… A Nawet Więcej!

Zaginiony Sekret Prawa Przyciągania
Najszybsza droga realizacji swoich pragnieńZacznij uwodzić Wszechświat …Pobierz Darmowy, 40 stronicowy Raport, w którym przekazuje największy klucz do wykorzystania Prawa Przyciągania.
Poznaj jeden trik, który
może zmienić wszystko…


Zaginiony Sekret Prawa Przyciągania to książka, w której ujawniam sekret wykorzystania Prawa Przyciągania, którego nigdzie wcześniej nie opisywałem. Ten koncept jest nieporównywalny z niczym innym. Wiedziałem o nim tylko ja i garstka osób z kręgu moich bliskich znajomych, z którymi podzieliłem się moim odkryciem.

Po jakimś czasie poczułem, że nie mogę zostawić tego jedynie dla siebie i muszę podzielić się tym z innymi. Postanowiłem to opisać.

Skupiłem się, usystematyzowałem całą wiedzę, zamknąłem się w pokoju na kilka miesięcy i napisałem najważniejszą książkę w moim życiu.

Myślę, że to będzie rewolucyjna wiedza… Jestem podekscytowany przekazując ją dalej.


„Z tej książki wylewa się porywająca energia. Zaginiony Sekret Prawa Przyciągania ukazuje najsilniejsze narzędzie do realizacji pragnień - ukrytą cząstkę nas samych, nieznającą granic i pozbawioną jakichkolwiek hamulców. Niełatwo w to uwierzyć, ale nawet bezbarwna rzeczywistość pełna pośpiechu i stresu może w danej chwili odmienić się całkowicie i napełnić feerią kolorów. Jedno narzędzie w niewytłumaczalny sposób potrafi wyklarować każdą sytuację i pomoże ci wyślizgnąć się z każdego problemu. Życie jest za krótkie na to, by zatracać się w nieistotnych gierkach. Dzięki Zaginionemu Sekretowi poznasz moc, która wzniesie cię tam, gdzie twój wzrok nie sięga. Możesz osiągać więcej niż jesteś w stanie sobie zamarzyć”. – Artur Szymański, grafik
„Ta książka ukazuje na prawdę nowe spojrzenie na całe Prawo Przyciągania! I ta metoda…! Rewelacja! Od lat interesują mnie te sprawy i tak jak Ty zaczynałam od Potęgi Podświadomości. Dzięki Twojej książce zaczął się nowy etap w moim życiu. Wiele już osiągnęłam, ale wciąż miałam problemy ze sprawami z przeszłości, które często mąciły mi w głowie. Dzięki tej książce udało mi się z nimi uporać! … Nagle pojawiło się więcej klientów w moim sklepie, podpisuję więcej umów, jestem bardziej radosna i otwarta, wszystko zaczyna się kręcić! Gratuluję Marcinie tego innowacyjnego podejścia do PP, Szalenie mi się ono podoba!!! I nawet wygrałam trójkę w lotka;)) Pozdrawiam ciepło” - Paula Smokowska


Z tej książki dowiesz się między innymi:
 • Czym naprawdę jest Prawo Przyciągania i dlaczego jego poznanie jest najlepszą wyjściową dla prawdziwego rozwoju człowieka
 • Dlaczego jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu
 • Dlaczego większość ludzi nie wykorzystuje swojego potencjału
 • Jak odkryć w sobie niesamowitą pasję
 • Czym są wspomnienia i jak się ich pozbywać
 • Czym są, w jaki sposób działają i na czym opierają się nasze przekonania
 • Jaką siłę może mieć nasza wiara
 • Czym jest prawdziwy sukces człowieka
 • Dlaczego nie musisz programować swojego umysłu, aby przyciągnąć to, co najlepsze
 • Czym jest strefa komfortu i czy jej przekraczanie jest konieczne, aby odnieść w życiu prawdziwy sukces
 • Czym jest wybiórcza ignorancja
 • Jak uwolnić się od ograniczeń, które nie pozwalają nam otworzyć się Wszechświat
 • Dlaczego niektórzy ludzie są poblokowani i w większości swojego życia śpią, nigdy nie realizując swoich prawdziwych marzeń
 • Jak żyć pełną piersią
 • Jakie są najczęściej popełniane błędy podczas próby wykorzystania Prawa Przyciągania
 • Dlaczego programowanie umysłu nie jest ci potrzebne
 • Jak odkryć w sobie prawdziwą pewność siebie bez trenowania jakichkolwiek modelowych zachować czy technik
 • Jak ujarzmić Wszechświat by dawał ci najlepsze rzeczy i to bez programowania umysłu
 • Jak możesz wykorzystać Prawo Przyciągania, aby mieć wszystko, czego chcesz używając jednego prostego konceptu
 • Czym jest i jak odkryć najlepszą wersję siebie
 • Jaka jest najszybsza droga realizacji swoich pragnień
 • Jacy ludzie należą do elity wykorzystujących Zaginiony Sekret Prawa Przyciągania – świadomie, bądź nieświadomie
 • Czy jest narzędzie, które naprawdę pozwala rozwiązać każdy problem
 • Dlaczego umysł, który pomaga nam osiągnąć to, czego chcemy jest również przyczyną wszystkich naszych problemów

Dzięki tej książce również:
 • Dowiesz się dlaczego ludzie mówią, że Prawo Przyciągania nie działa
 • Poznasz Zadziwiający Proces – złote „narzędzie”, który wykorzystałem do transformacji swojej świadomości
 • Dowiesz się czym jest naturalna motywacja i skąd się wywodzi
 • Poznasz wyśmienitą technikę „Delete”, dzięki której twój świat stanie się dużo czystszy
 • Odkryjesz w jaki sposób zrestartować komputer jakim jest twój umysł i w jakim celu się to robi
 • Poznasz Największy Sekret wykorzystania swojego potencjału
 • Dowiesz się jaki jest Najstarsza Tajemnica prawdziwej, naturalnej pewności siebie, dzięki której będziesz mógł w pełni się wyrażać

A wszystko to oparte na jednym koncepcie!

Opinia Marcina „Kiedy zabrałem się za czytanie tej książki, po prostu nie mogłem przestać. Tak się złożyło, że zacząłem ją czytać po 22.00 ale nie byłem w stanie położyć się spać, dopóki nie skończę. Jak na razie czytałem książki wielu wspaniałych ludzi, którzy opanowali Prawo Przyciągania do mistrzostwa. Mimo wszystko książka Marcina pozwoliła mi odkryć nowe rzeczy i uzmysłowić sobie jeszcze lepiej, jak niesamowici jesteśmy i że tak naprawdę NIE MAMY ŻADNYCH OGRANICZEŃ a wszystko, co uznajemy za ograniczenia, to tylko błędne przekonania, w które uwierzyliśmy. Ta książka może pomóc każdemu odkryć ogromny potencjał, jaki w sobie nosimy ale to od Ciebie zależy, czy pozwolisz jej na to. Ja z ręką na sercu polecam ją każdemu, kto chce żyć takim życiem o jakim marzy”. – Michał Kidziński, networker
„Książka super, jak zresztą wszystkie Twoje materiały. Pod wpływem czytania Twoich materiałów, widzę jak się zmieniam, tzn. odpuściłam sobie wszystko i włączyłam na luz :) Dzięki bardzo. I to naprawdę działa, ponieważ coraz częściej zdarzają mi się sytuacje, gdzie dostaję pieniądze, których w ogóle się nie spodziewałam (i to dosyć spora kasa jest). Pozdrawiam serdecznie”. - Renata Saładaj
„Cześć Marcin :-)
Zaginiony Sekret Prawa Przyciągania to MISTRZOSTWO SWIATA jak dla mnie. Napisanie jej to Twój kolejny SWIETNY pomysł!!! Wszyscy wiemy, ze jest wiele publikacji na ten temat ale Ty poszedles o "siedmiomilowy" krok dalej i osobiście jestem Ci wdzięczna, ze podzieliłeś sie tym z nami :-) Po przeczytaniu czuje sie jakbym połknęła mega wielka bombę pozytywnej energii......właśnie eksplodowała :-) Dziękuje :-)” – Beata Dziamecka


Zaginiony Sekret Prawa Przyciągania to książka opisująca krok polegający na wywołaniu szybkiej reakcji (pozytywnej) Prawa Przyciągania w twoim kierunku.

Nie ma znaczenia czy jesteś weteranem, jeśli chodzi wykorzystywanie Prawa Przyciągania, czy też kimś, kto dopiero je poznaje.


Nawet, jeśli wydaje ci się, że jesteś skazany na porażkę lub że masz złą karmę i nie możesz zrobić nic więcej…

Nawet jeśli czujesz się bezradny z powodu swoich zmartwień i problemów, które przytłaczają cie w obecnej sytuacji to wiedz, że twoje życie może wypełnić się tęczą pięknych kolorów i mogą nastąpić w nim niezwykłe cuda.

Jeśli obecnie czujesz się przytłoczony swoimi problemami, to dlatego, że gdzieś po drodze zgubiłeś sens swojego życia. Nie możesz go widzieć, kiedy twoja uwaga skupiona jest właśnie na problemach. Te problemy w gruncie rzeczy istnieją dlatego, że przechowujesz je w swoim umyśle.

Kiedy poznasz Zaginiony Sekret Prawa Przyciągania zrozumiesz, że w życiu nie ma sytuacji bez wyjścia i być może będziesz śmiał się sam z siebie, kiedy zrozumiesz, że życie jest naprawdę proste!


Dzięki Zaginionemu Sekretowi Prawa Przyciągania odkryjesz:
 • Naturalną motywację
 • Dziką pasję tworzenia
 • Najprawdziwszą pewność siebie
 • Pomysły jakich byś się nie spodziewał
 • Rozwiązanie swoich problemów
 • Spokój wewnętrzny


Zaginiony Sekret Prawa Przyciągania nie tylko przedstawi ci w jaki sposób wyjść ze złych sytuacji, uwolnić się od problemów, ale także pozwoli ci żyć pełną piersią, doświadczać niezwykłości życia. To najlepsza rzecz jaką poznałem.

Dzięki niemu możesz doświadczyć najbardziej spektakularnych rzeczy w swoim życiu.

Dosłownie za kilka minut może rozpocząć się nowy etap w twoim życiu. Staniesz się świadomy „narzędzia” które może wprawić cię w zdumienie!

Tej książki nie napisała osoba, która przeczytała kilka poradników na temat rozwoju czy Prawa Przyciągania. Poświęciłem wiele lat praktyki na to, aby napisać tę książkę i przekazać ją tobie.

Dlatego daję ci dożywotnią gwarancję satysfakcji. Wiem, że jeśli odkryjesz koncept, o którym w niej przeczytasz twoje życie może odmienić się niewyobrażalnie.


Cena, którą widzisz jest symboliczna. Początkowo miała wynosić 90 zł, ale stwierdziłem, że ta wiedza powinna być w zasięgu każdego, więc postanowiłem, że ostatecznie zmniejszę ją dla ciebie o więcej niż połowęWeź swoje życie we własne ręce. Podejmij krok, który pozwoli ci zrozumieć Prawo Przyciągania. Wykorzystaj je z wyższego poziomu i przyciągnij to, czego chcesz

Cena 90zł
38zł
* książka jest dostarczana w formie elektronicznej
* po złożeniu zamówienia zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail
   w formularzu. Po zaksięgowaniu wpłaty na ten adres zostanie przesłany link do
   pobrania e-booka.


PROGRAM PARTNERSKI <<<
>>> BLOG
Podziel się

© 2022 Zaginiony Sekret | Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt: kontakt@przyciagnij.pl


Książka