Promuj tę książkę otrzymując 40% prowizji !Chcę, żeby książka dotarła do jak najszerszego grona ludzi. I tutaj nie ma grupy docelowej. Zastosowanie Zaginionego Sekretu Prawa Przyciągania przynosi niesamowite rezultaty i tę prostą wiedze może wcielić w życie praktycznie każdy.

Zaglądnąłeś tutaj to znaczy, że zainteresowałeś się tym, aby promować tę książkę.
Masz szansę zarobienia sporych pieniędzy i to praktycznie bez wysiłku.

Zasadnicza informacja.
Uważam, że z racji, że przyczyniasz się do wielkiej rzeczy decydując się przekazanie tej wiedzy dalej oferuje ci 40% prowizji.

(Takiej prowizji nie otrzymasz nawet gdybyś napisał własnego e-booka i próbował go sprzedawać poprzez wydawnictwa)

To najwyższa prowizja na rynku za e-booka jaką można otrzymać.


Możesz dowolnie i na własną rękę promować i sprzedawać tego e-booka z udziałem Programu Partnerskiego. Wystarczy, że się w nim zarejestrujesz. Wszystko trwa dosłownie chwilę.

Program partnerski jest obsługiwany przez serwis (http://propartner.pl) i musisz wykonać 2 proste kroki, aby zacząć zarabiać na promocji tej książki:
  1. Zarejestruj się na stronie: http://propartner.pl/partner_propartner_rejestracja.php (tam też można śledzić statystyki)
  2. Po zalogowaniu wejdź na stronę http://propartner.pl/affiliate/programs_directory.php?details=zaginionysekret

Po rejestracji możesz pobrać materiały promocyjne (darmowy fragment książki, opinie, banery, przykładowe treści promocyjne, przykładowe mailingi) co pozwala zarabiać praktycznie bez wysiłku.

W razie jakichkolwiek pytań napisz na: kontakt@zaginionysekret.pl

© Przyciagnij.pl | Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt: kontakt@przyciagnij.pl

Książka